« הצמח הקודם הצמח הבא »
קצח אורגני
Organic Black cumin

רקע מקצועי: לא סתם נמצאו שמות רבים כל כך לצמח זה, הסיבה טמונה בכוחות המרפא של הצמח, תרבויות רבות ברחבי העולם גילו עם השנים את תכונות המרפא המופלאות הטמונות במרכיבי הצמח. מתוך המידע הרב שנאסף עם השנים נולדו מחקרים מודרניים המאשרים ומאירים באור חדש את שנאמר בעבר. בשנים האחרונות נעשו ברחבי העולם מחקרים רבים, בין המחקרים הגדולים והרציניים ביותר שנעשו נבדקה יכולת שמן הקצח לסייע נגד דלקות שונות בגוף כנוגד דלקת – anti inflammatory, נוגד אלרגיות, להורדת חום, להורדת רמת סוכר בדם, לחיזוק מערכת החיסון ועוד. שמן הקצח מכיל מעל למאה חומרים פעילים שרק שישים מהם נחקרו קלינית.
מחקרים:
מחלת הסכרת:
נעשו בדיקות של השפעת שמן הקצח על רמת סוכר גבוהה בדם, כל הבדיקות הראו שיפור משמעותי ברמות הסוכר בדם לאחר 48 שעות של שימוש בשמן הקצח. השיפור נעשה משמעותי יותר ככל שמשך השימוש בשמן עלה. לאחר שימוש של מספר שבועות נראתה השפעה טיפולית שהביאה לאיזון ברמת הסוכר.
דלקות פרקים ודלקות בגוף:
שמן הקצח מכיל חומרים אנטי-דלקתיים, יכולתם של חומרים אלו לסייע לגוף להיפטר ממחלות דלקתיות שונות בגוף ובפרט בדלקת פרקים לסוגיה. השמן מסייע להורדת רמת הדלקת, להפחתה בכאבים, לשינוי משמעותי בדפורמציה של הפרקים ולחיזוק כללי של הגוף.
המערכת החיסונית:
שמן הקצח מכיל חומרים המסייעים לגוף לחזק את מערכת החיסון שלו – תאים לבנים ואדומים כאחד. מצבי החלשות הגוף, אחרי או בזמן מחלה, מצבי אלרגיה שונים הנובעים מהיחלשות מערכת החיסון (במיוחד באלרגיות כרוניות), להתקררות, צמרמורות ועוד.
תכונות נוספות של השמן:
איזון הורמונאלי וטיפול בתופעות גיל המעבר, נוגד אלרגיות, טיפול במערכת העיכול (בעיקר בעצירות), נוגד חמצון יעיל ביותר, טיפול בדלקות על העור, טיפול בחולשה במערכת הנשימה – אסטמה, ברונכיט, שיעול.


קצח אורגני
שם בוטני Nigella Sativa
מקור ישראל - גידול מקומי, זרעים ללא הנדסה גנטית
חלק בצמח הזרעים היבשים
שיטת הפקה כבישה קרה


מוצרים המכילים קצח אורגני
מסכת פילינג 2 ב-1

שמן זרעי רימון, מקדמיה ולימון
משחה טיפולית ™GreenAid

קצח, עץ התה ולבנדר
קרם גוף טיפולי ™GreenAid

קצח, עץ התה ולבנדר
קרם קלנדולה לתינוק

תמציות פרחי קלנדולה ופרחי קמומיל


מגדיר צמחים

בניית אתרים