שמן רוזמרין אורגני

לטיפול בידיים וברגליים קרות, לעיסוי לאחרפעילות גופנית ולכאבי מפרקים. מעולה לחיזוק ולחיטוי השיער. לערנות הגוף והנפש.


קוסמטיקה מרימונים
שמן זרעי רימון עושה קסמים לעור פנים. רוצים לגלות איך? כנסו לכתבה >>

קולקציית מארזי החג של לבידו
גאים להציג מארזי שי חדשים לחגים, החל מ25 ש"ח בלבד! >>

דרושים מנהלים אנשי מכירות לסניפי Lavido
לעבודה במשמרות באווירת ספא נעימה, טבעית וריחנית!

Lavido זכרון יעקב: ימי כיף, סדנאות והדרכות לפרטיים, לקבוצות ולארגונים
בלב מדרחוב זכרון יעקב, נמצא מרכז המבקרים של חברת Lavido המציע מגוון רחב של פעילויות חווייתיות...

Lavido נהלל: ימי גיבוש, סדנאות והדרכות לפרטיים, לקבוצות ולארגונים
מרכז המבקרים מציע מגוון רחב של פעילויות חווייתיות....קרם גוף טיפולי ™GreenAid

קרם גוף טיפולי ™GreenAid לבנדר, עץ התה וקצחמרגיע, משקם, מזיןנוסחה ייחודית של שמנים אורגניים להזנה אינטנסיבית של העור. יעילות מוכחת להקלה על עור יבש ומגורה. להגנה, שחזור ואיזון הלחות של העור.לכל סוגי...


קוסמטיקה מרימונים
פורסם ב‏יום שני ‏04 ‏ספטמבר ‏2017

קוסמטיקה מרימונים


למרות שבקוסמטיקה משתמשים בכל חלקי הרימון, האפקטיבי מכולם הוא שמן זרעי הרימון - מרכיב נדיר ויקר במוצרי הקוסמטיקה, שעושה קסמים לעור הפנים.

תפקידו המרכזי של שמן זרעי רימון: מאט תהליכי הזדקנות העור ומשפר את מראה העור.

שזה בעצם כל מה שתעשיית הקוסמטיקה בעולם מנסה לעשות לא? אז הנה יש לנו את זה ממש מתחת לידיים, פרי ארץ ישראלי, ועכשיו ננסה להבין במה ייחודו.

שמן זרעי רימון מכיל ריכוז גבוה ביותר של חומצות שומן המשמשות כאנטיאוקסידנטים, המשקמות את תאי העור, מגינות עליו מפני זיהום ובעיקר מסייעות במניעת הזדקנות מוקמת ומטפלים היטב בקמטים.

 מה זה אוקסידנט?

כן, אנטי-אוקסידנטים. אם טרם נתקלתם במילה אז נסביר בקצרה: גורמים רבים מזיקים לעור וגורמים לקמטים וחוסר ברק, בהם עישון, קרינת שמש, מתח נפשי, חוסר במינרלים ועוד, גורמים אלו נקראים 'רדיקאליים חופשיים'. חומרים אנטי אוקסידנטים, הנקראים גם נוגדי החמצון,  הינם חומרים הנקשרים לרדיקאלים חופשיים, ומנטרלים את השפעתם ההרסנית.

כאשר תאים של עור מותקפים ברדיקלים חופשיים, מבנה התא שלהם נהרס. כאשר מדובר בגיל צעיר, התאים מתחלפים ומתחדשים במהירות אך עם השנים יופיעו קמטים על העור.

שמן זרעי רימון

אז מה יש בשמן שעושה אותו כל כך מיוחד? בשמן זרעי רימון אורגני אמיתי, קיים ריכוז של 80% לפחות של אנטיאוקסידנטים. התכונות האנטי אוקסידנטיות של הרימון הינן הודות להרכבו הייחודי של זרע הרימון המכיל בין השאר:

 punicic acid (~80%) : palmiticacid (4.8%), stearic acid (2.3%), oleic acid (6.3%), linoleic acid (6.6%).

 ומה זה אומר?

 הודות לפיוניקיק אסיד, punicic acid (~80%),  שהיא חומצת שומן דחוסה בעלת תכונות ריפוי רבות המהווה את רוב תכולת שמן זרעי הרימון והודות לחומצות שומן האחרות הנמצאות בסינרגיה איתה, עשוי השימוש בהן להאט תהליכי הזדקנות, בשל פעילות אנטיאוקסידנטית חזקה ולשפר את מראה העור.

קולגן

אלמנט נוסף הקשור להזדקנות העור מפאת הגיל  הינו הוא הקולגן שהוא חלבון השכיח ביותר בגופנו  - 30% ממשקלו היבש של גוף האדם. הקולגן, רקמת החיבור, תורם גם למראה הכללי בכך שהוא נותן נפח לעור. כאשר אדם מזדקן, הגוף מפסיק ליצר את הקולגן והוא מתחיל להצטמצם, ואז שכבת האפידרמיס מצטמקת, דבר שגורם לקמטים, מכיוון שהעור נשאר באותו גודל, צריך להקיף פחות נפח.

מוצרי לבידו המכילים שמן רימון

קרם יום 15SPF

קרם עיניים

סרום פנים משקם

קרם לילה

קרם צוואר

מסכת פילינג 2 ב-1

סבון/מי פנים לעור שמן/רגיל בניית אתרים