הסיפור של Lavido

LAVIDO מאז ועד היום

הכל התחיל מטוסיק של תינוק.

כשלעידו מגל נולד האחיין הראשון שלו, הוא סבל מתפרחת חיתולים קשה. משחות ותרופות לא עזרו. עידו, מומחה לרפואת צמחים וארומתרפיה, החליט לרקוח בביתו משחת החתלה טיפולית, היא היחידה שעזרה לאחיין הקטן. כשהמשחה התחילה להיות מבוקשת בקרב כל החברים והמכרים, עידו הבין שהוא יכול לעשות טוב לאנשים בעזרת מוצרי קוסמטיקה טבעיים ויעילים. שנה לאחר מכן נולד המותג LAVIDO.

היום, המותג נמכר בכ-300 נקודות מכירה ברחבי הארץ. כל המוצרים מיוצרים כחול לבן בישראל  ומיוצאים גם למדינות שונות ברחבי העולם בינהן: ארצות הברית, קנדה, פולין, הולנד, רוסיה ועוד.

 אנחנו מוכיחים לך: הטבעי באמת עובד!

הסוד הוא בבחירת המרכיבים האיכותיים ביותר מרחבי העולם ובמיצוי שלהם כך שניתן יהיה להפיק מהם כמה שיותר רכיבים פעילים, המובילים לתוצאות אמיתיות.

לבידו היא אחת החברות היחידות אשר מקפידות על בדיקות במעבדות קליניות, על מנת להוכיח את היעילות של כל מוצר ומוצר.

מוצרינו הוכחו מדעית כמשפרים באופן ניכר את לחות, מרקם ומיצוק העור וכן יעילים בהפחתה בעומק הקמטים.

כל המוצרים מבוססים על שמנים 100% אורגניים בעלי סגולות ריפוי, שיקום והרגעה. מוצרים נבחרים מכילים גם חומצה הילאורונית צמחית התורמת לבניית נפח, לחות ומיצוק העור.

התוצאה היא סדרת קוסמטיקה ארומתרפית לפנים, לגוף ולשיער, עם יעילות מירבית מוכחת.

מוצרי לבידו נבדקו דרמטולוגית, טבעוניים ואינם מכילים גלוטן.

הסקרנות והחיפוש המתמיד אחר פתרונות פורצי דרך בתחום הארומתרפיה, מאפשרים לנו להמשיך ולהעשיר את מוצרינו ברכיבים אורגניים המהווים תחליף לכימיקלים ולחומרים סינטטיים שנויים במחלוקת.

 

בחרנו עבורך את השמנים האורגניים הפעילים והאיכותיים ביותר בעולם!

התמציות והשמנים מהם נרקחים מוצרינו מופקים מיבולים אורגניים הגדלים תחת סטנדרטים הקפדניים שלנו ומתוך כבוד לאדמה ולפרייה. כל הגידולים מטופלים ללא התערבות הנדסה גנטית (GMO) וללא ריסוס או דישון סינטטי, במקורות הטבעיים שלהם, בארץ וברחבי העולם.

בכל מוצר אנחנו מקפידים על ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים על מנת להבטיח את השפעתו המרבית ומתחייבים להימנע משימוש ברכיבים מלאכותיים שנויים במחלוקת, כגון: SLS, פראבנים, סיליקון, תוצרי נפט, או חומרי צבע מלאכותיים.

אנו דואגים להשתמש בשיטות ובתהליכי זיקוק ומיצוי מסורתיים בכבישה קרה כמו גם להתעדכן בחדשניים כגון CO2, המאפשרים לנו לאצור את תכונות המרפא והחיות של הצמחים, מכל חלקיהם ולשמר את הסגולות הארומתרפיות שלהם.

נעים להכיר! האיש שמאחורי המותג- עידו מגל, מייסד ובעלים

“בשנות העשרים המוקדמות לחיי, סיימתי את לימודי בצמחי מרפא וכימיה של הצמח ובחרתי להמיר את חיי העיר בחיי הכפר כדי להקים חווה בלב ליבו של עמק יזרעאל הפורה. זמן קצר לאחר מכן, רקחתי  את המוצר הראשון שלי בעצמי וכשנחל הצלחה החלטתי שאני רוצה לעזור לאנשים באמצעות סגולות הטבע.

לחיות בצורה בריאה ולטפל בעצמי באמצעות צמחים, זו הדרך שלי להישאר “ירוק” גם מבפנים.

החזון  שלי ושל חברת LAVIDO הוא להבטיח שגם העור שלנו (שהוא האיבר הגדול ביותר בגוף)  יקבל את הטיפול האופטימלי- טבעי ואפקטיבי ככל האפשר, ובעזרת צוות העובדים המקצועי של החברה אני מצליח להגשים את החלום שלי כל יום מחדש”.

עדיין לא רשומה לניוזלטר שלנו?

הרשמי עכשיו

וקבלי 10% הנחה

לרכישה הראשונה באתר!

*למימוש חד פעמי ברכישה הראשונה | למצטרפות חדשות בלבד | לא כולל כפל קופונים | עד גמר המלאי | ההטבה עשויה להשתנות בהתאם למלאי הקיים
whatsapp